Stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta / Przedstawiciel handlowy

Firma: Apolonia. Bożena Skaut

Miasto/Region:Pruszków / mazowieckie

Treść oferty:

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów jak również utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert
  • wsparcie i obsługa procesów sprzedażowych i posprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • ustalanie warunków handlowych.
  • działania przygotowujące wprowadzanie nowych produktów firmy w oparciu o różne kanały dystrybucji
  • udział w targach odzieżowych w Polsce i za granicą
  • współpraca z zewnętrznymi platformami sprzedażowymi
  • aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • analiza trendów sprzedażowych i bieżące monitorowanie konkurencji
  • praca na stanach magazynowych
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami
  • bieżące raportowanie efektów pracy

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność i zdeterminowanie w dążeniu do celu
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • komunikatywność, kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość zawodowa
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • otwartość, umiejętność  nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych
  • umiejętność sprawnego wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • doświadczenie w branży odzieżowej
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera, MS Office (World, Excel, Outlook)

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania, częściowo uzależniony od osiąganych wyników
  • Praca w małym i zgranym zespole
  • Miłą i przyjemną atmosferę w pracy

Firma Apolonia jest czołowym producentem odzieży medycznej.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy
kandydata/kandydatkę na stanowisko

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 25 wyświetleń oferty [Pracownik biura obsługi klienta / Przedstawiciel handlowy Pruszków]