Stanowisko:

Project Manager w branży poligraficznej

Firma: MMP Neupack Polska

Miasto/Region:Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne kierowanie projektami wdrożeniowymi dla obecnych lub nowych klientów,
  • Kierowanie wprowadzanymi modyfikacjami projektu,
  • Koordynacja i nadzór postępów prac zespołu realizującego projekt,
  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji  technicznej i projektowej,
  • Budowanie relacji z klientem, reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach,
  • Opieka nad wyznaczonym Klientem lub grupą Klientów,
  • Usprawnianie i współtworzenie rozwiązań technicznych i procesowych dla realizacji projektów,
  • Dbanie o efektywność projektów, terminowość, zyskowność.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane poligraficzne, zarządzanie projektami lub pokrewne,
  • Znajomość branży poligraficznej - koniecznie druk offsetowy,
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku przemysłowym,
  • Znajomość programów graficznych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość Excel oraz całego pakietu MS Office,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na realizacje celu,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym, austriackim koncernie Mayr-Melnhof Packaging,
  • Umowę o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: miesięczna podstawa plus roczna premia
  • Coroczne podwyżki inflacyjne,
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed dla Pracownika oraz członków rodziny,
  • Ubezpieczenie grupowe, dodatkowa polisa związana z Covid,
  • karty Multisport lub dofinansowanie do aktywności sportowej z Funduszu Świadczeń,
  • Wysokie świadczenia z ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, bony na święta, paczki dla dzieci, dofinansowanie do wymiany okularów, premia z okazji zawarcia związku małżeńskiego,
  • Możliwość uzyskania pożyczek pracowniczych na preferencyjnych warunkach,
  • Efektywny on-boarding wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez, organizowane szkolenia grupowe oraz indywidualne, szkolenia językowe, duże międzynarodowe projekty,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – możliwość rozpoczęcia pracy między 7.00 a 9.00 ,
  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce,
  • Duży parking.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w ramach prowadzonej rekrutacji

Firma MMP Neupack Polska, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, w związku z intensywnym rozwojem organizacji, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 43 wyświetleń oferty [Project Manager w branży poligraficznej Bydgoszcz]