Stanowisko:

Fizjoterapeuta praca klinika REH Konstancin Jeziorna

Firma: Klient Prowork.PL

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Praca dla fizjoterapeuty w prywatnej klinice rehabilitacyjnej Warszawa Konstancin Jeziorna. Mile widziany absolwent fizjoterapii. Rozpocznij karierę jako fizjoterapeuta w prywatnej klinice rehabilitacyjnej  i pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej Warszawa Konstancin Jeziorna. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla rehabilitantów Warszawa

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia
Doświadczenie jako fizjoterapeuta na oddziałach szpitalnych/ w placówkach rehabilitacyjnych będzie dodatkowym atutem. Mile widziani też absolwenci fizjoterapii.
Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem
Gotowość do podjęcia pracy od września/ października 2021

Obowiązki:

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej kliniki rehabilitacyjnej o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Fizjoterapeuta Rehabilitant  do pracy z pacjentami kliniki - rehabilitacja poszpitalna/ niewydolność oddechowa/ inne schorzenia. Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami  na oddziale szpitalnym/ w placówce rehabilitacyjnej. Pracodawca zaprasza również do współpracy absolwentów fizjoterapii z dużą motywacją do pracy i rozwoju zawodowego. Zatrudnienie na umowa o pracę + zestaw benefitów pracowniczych, w tym płatne szkolenia zawodowe. Pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w Warszawie Konstancin Jeziorna.

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie umowa o pracę  i wynagrodzenie do negocjacji
Pakiet benefitów pracowniczych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej
Płatne szkolenia zawodowe
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatna klinika rehabilitacyjna Warszawa Konstancin Jeziorna

Kontakt dla kandydatów:

ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Rehabilitant Fizjoterapeuta i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Fizjoterapeuta Warszawa?
Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Fizjoterapeutów różne terminy pracy 2021.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 48 wyświetleń oferty [Fizjoterapeuta praca klinika REH Konstancin Jeziorna Warszawa]