Stanowisko:

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
w terminie do 15.09.2021r.
na adres e-mail:
rekrutacja@uck.gda.pl

lub przesłanie do

Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń, inwestującego w kapitał ludzki: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji powiązane z awansem, gwarantującego stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego.

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:

  • planowanie, organizacja i obsługa szkoleń w tym m.in. przygotowywanie planu i budżetu szkoleń, pozyskiwanie i zakup usług szkoleniowych, przygotowywanie i ewidencjonowanie wniosków zamówień publicznych,
  • realizacja procesów selekcji i rekrutacji (przygotowywanie ogłoszeń, administrowanie danymi dotyczącymi ofert pracy na stronach internetowych, współpraca z lokalnymi urzędami i organizacjami, biurami karier, przygotowywanie i udział w wydarzeniach rekrutacyjnych),
  • wsparcie w organizacji programów stażowych i praktyk, w tym m.in. przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,
  • pomoc w planowaniu, organizowaniu i obsłudze ocen kompetencji,
  • udział w opracowaniu i wdrażaniu programów onboardingowych,
  • przygotowywanie ankiet i przeprowadzanie badania satysfakcji zawodowej personelu,
  • wsparcie w inicjowaniu oraz wdrażaniu projektów HR w odpowiedzi na potrzeby firmy i oczekiwania pracowników,
  • pomoc w projektowaniu interwencyjnych działań edukacyjnych i wspierających wydarzeń edukacyjnych,
  • pozyskiwanie zewnętrznych środków na szkolenia i działania edukacyjne,
  • współpraca przy tworzeniu planu zatrudnienia,
  • tworzenie i nadzór nad procedurami z zakresu ZZL,
  • raportowanie wskaźników HR, przygotowywanie raportów z przeprowadzanych ankiet/badań/zadań,
  • ścisła współpraca z Z-cą DN. ds. Personalnych oraz Działem Spraw Pracowniczych

Poszukujemy osób które spełniają poniższe wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Kadry i Płace, Zarządzanie Placówkami Ochrony Zdrowia),
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ZZL,
  • znajomość języka angielskiego (obsługa anglojęzycznych praktykantów/stażystów, przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość prawa pracy i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych w odniesieniu do działań w obszarze ZZL,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym zadań z dużą liczbą dokumentów,
  • nastawienie na ścisłą współpracę w zespole i realizację wspólnych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dbałość o szczegóły, terminowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • terminowe wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w jednym z  największych szpitali w Polsce,
  • benefity: dodatek za wysługę lat, Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”, kasa zapomogowo-pożyczkowa, możliwość zakupu kart sportowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 32 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Zasobów Ludzkich Gdańsk]