Stanowisko:

Specjalista ds. korporacyjnych i corporate governance

Firma: CAVATINA

Miasto/Region:Bielsko-Biała / śląskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie uchwał spółek, aktualizacja polityk, regulaminów organów nadzorczych, zarządzających grupy kapitałowej oraz weryfikacja ich prawidłowej realizacji,
  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji polityk etycznych,
  • Kontrola zmian prawnych w zakresie funkcjonowania spółki,
  • Stałe monitorowanie zmian w otoczeniu prawnym,
  • Obsługa spółek grupy kapitałowej w zakresie komunikacji z zewnętrznymi podmiotami,
  • Uczestniczenie w bieżącej obsłudze spółek np. koordynacja obiegu dokumentów korporacyjnych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze działania corporate governance,
  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień związanych z prawem rynków kapitałowych, funkcjonowaniem spółek publicznych,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze, ekonomiczne - na kierunku finanse i rachunkowość lub podobnym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność tworzenia prezentacji, przygotowania formalnych pism,
  • Cechy personalne, umożliwiające efektywne kontaktowanie się z klientami, współpracownikami i wydajną pracę w zespole.

To oferujemy

  • Karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,
  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,
  • Paczki świąteczne,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • Imprezy firmowe,
  • Darmowa nauka języków,
  • Pyszna kawa,
  • Atrakcyjne i komfortowe biura,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa komercyjnego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 26 wyświetleń oferty [Specjalista ds. korporacyjnych i corporate governance Bielsko-Biała]