Stanowisko:

Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region: / cała Polska

Treść oferty:

Twoje zadania:

  • opracowywanie modeli analitycznych,
  • wymiarowanie złożoności oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji użytkowej
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie obsługi zgłoszeń i diagnoza błędów.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

  • posiadasz co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Analityka lub podobnym,
  • dobrze znasz UML,
  • potrafisz modelować procesy biznesowe,
  • posiadasz umiejętność definiowania kryteriów akceptacji oraz opracowywania testów funkcjonalnych,
  • mile widziana: znajomość narzędzi typu CASE (np. Enterprise Architect), metodologii Cosmic, relacyjnych baz danych oraz SQL, narzędzi Git, JIRA potraktuj jako mile widziane.

Co możesz zyskać?

  • 100 % pracy zdalnej do końca roku; później docelowo 1 - maksymalnie 2 dni pracy w tygodniu w biurze,
  • możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT,
  • otwartość na Twoje sugestie i pomysły,
  • możliwość wystąpień na naszych eventach IT,
  • projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Masz pytania? Napisz do nas: izabela.kolodziej@rekruteo.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy ]