Stanowisko:

Analityk Biznesowo-Systemowy

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region: / cała Polska

Treść oferty:

Twoje zadania:

◾ Udział w projekcie stworzenia od podstaw systemu bankowego do procesowania kredytowego dla biznesu. Komponenty/aplikacje sa budowane na technologiach opensource.
◾ Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w związku z wdrożeniem nowego systemu
◾ Modelowanie procesów systemowych
◾ Przygotowanie elementów specyfikacji biznesowej i technicznej dla funkcjonalności przewidywanych do wdrożenia;
◾ Współpraca z biznesem i IT (właściciele biznesowi, developerzy, testerzy)
◾ Koordynacja prac pomiędzy stroną biznesową a IT oraz dostawcą
◾ Tworzenie dokumentacji analitycznej
◾ Praca z narzędziami typu Jira, Confluence, Enterprise Architect

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

◾ Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w analizie biznesowej i systemowej
◾ Umiesz tworzyć dokumenty opisujące wymagania biznesowe i systemowe
◾ Umiesz korzystać z notacji oraz diagramów analitycznych, w tym UML i BPMN
◾ Chcesz uczestniczyć w projektach powstawania nowych systemów informatycznych
◾ Mile widziane: doświadczenie w UX i tworzeniu wydajnego, czytelnego i funkcjonalnego UI

Co możesz zyskać?

◾ Możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT,
◾ Otwartość na Twoje sugestie i pomysły,
◾ Możliwość wystąpień na naszych eventach IT,
◾ Projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Masz pytania? Napisz do nas: izabela.kolodziej@rekruteo.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Analityk Biznesowo-Systemowy ]