Stanowisko:

Kierowca - operator wózków jezdniowych - Tychy

Firma: "SURET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miasto/Region:Tychy / cała Polska

Treść oferty:

SURET Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przyniosły nam kapitał know-how, którym teraz dzielimy się z naszymi Partnerami. Dzisiaj, po 25 latach, jesteśmy liderami w zakresie relokacji i logistyki przemysłowej. Dziś my wyznaczamy standardy. Działamy w kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Współpracujemy z naszymi Partnerami tak blisko, jak to możliwe. Tworzymy z nimi jeden organizm. Widzimy ich potrzeby i natychmiast reagujemy na pojawiające się wyzwania, stale doskonaląc stosowane rozwiązania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

KIEROWCA - OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

MIEJSCE PRACY:
Stora Enso
ul. Przemysłowa 52
43-110 Tychy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia UDT I WJO lub UDT II WJO są niezbędne
  • Umiejętność pracy na wózku chwytakowym, systemowym mile widziana
  • Wykształcenie podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie niekonieczne
  • Sumienność i rzetelność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa komputera
  • Obsługa skanera kodów kreskowych
  • Załadunki i rozładunki surowców
  • Dostarczanie surowców na oddziały produkcyjne
  • Transport międzyoperacyjny
  • Przyjęcie wyrobów z produkcji do magazynów
  • Obsługa procesu magazynowania
  • Obsługa procesu wydania

NASZA OFERTA:

  • Pierwsza umowa o pracę na czas próbny na 3 miesiące
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Premia miesięczna uznaniowa po okresie próbnym
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Kierowca - operator wózków jezdniowych - Tychy Tychy]