Stanowisko:

SQL Developer

Firma: Scalo Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / cała Polska

NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.
Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Projekty dotyczą: migracji rozwiązania bankowego do nowej wersji - SQL Server 2019, wdrożenia nowego systemu orkiestrowania ładowaniem oraz obszaru Date Lake, gdzie wyciągane będą dane z różnych źródeł, dzięki którym generowane są informacje o klientach.

Zadania:

  • migracja systemu do nowej wersji SQL Server 2019,
  • wdrożenie nowego systemu orkiestrowania ładowaniem - nowego i ciekawego narzędzia autorskiego, jednej z polskich firm,
  • przenoszenie obszarów raportowania na nowe środowisko,
  • w ramach migracji wdrażane jest PowerBI,
  • migrowanie raportów z Reporting Services do PBI,
  • wydobywanie danych z różnych źródeł, w celu generowania konkretnych informacji biznesowych, zgodnie z podejściem Data Lake.

Oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w roli SQL Developera,
  • znajomość narzędzi: SQL Server 2008 oraz 2019, SSIS, T-SQL, PowerBI (z Report Serverem), PowerShell,
  • HTML (wystarczą najzwyklejsze podstawy do formatowania wiadomości),
  • XML (jako źródło danych - bardzo podstawowa wiedza w pełni wystarczy),
  • znajomość koncepcji „data lake" mile widziana,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

Co możesz zyskać?

  • pracę w 100% zdalną,
  • elastyczny czas pracy,
  • kartę MultiSport,
  • opiekę medyczną - LuxMed,
  • dostęp do platformy e-learningowej (Treehouse),
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup’ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Zapraszam do aplikowania!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 47 wyświetleń oferty [SQL Developer Wrocław]