Stanowisko:

Analityk Biznesowy

Firma: NOVARIS Sp. z o.o

Miasto/Region:Warszawa / cała Polska

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy:Warszawa / Zdalnie

Celem i zadaniami projektu są:

• przygotowywanie analiz dotyczących narzędzi informatycznych oraz kierunków rozwoju aktualnych systemów (najbardziej optymalna opcja) w obszarze P2P;
• opracowanie oceny użyteczności i efektywności procesowej rozwiązań IT, które realizują proces zakupowy;
• opracowywaniem raportów i tworzenie prezentacji podsumowujących wykonane analizy oraz przedstawiających wnioski i rekomendacje;
• stałą i ścisłą współpracą z pracownikami departamentu IT

Wymagania:

• minimum kilkuletniego doświadczenia w Analizie Biznesowej
• znajomości metodologii prowadzenia projektów oraz metodyki zbierania i rejestracji wymagań;
• umiejętności analitycznego myślenia
• doskonałych zdolności interpersonalnych;
• doświadczenia w procesach robotyzacji, integracji oraz pracy ze sztuczną inteligencją (mile widziane)
• praktycznej znajomości systemów klasy BPM, MS Visio, MS Project.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Mapowanie, analizowanie, wizualizacja , standaryzowanie i optymalizacja procesu P2P (end-to-end);
• Stworzenie dokumentacji analizy (uwzględniająca opomiarowanie działań),
• pod kątem zwiększenia efektywności działań w systemach w języku polskim;
• Identyfikowanie wąskich gardeł, ryzyk i blokerów zgłaszanych przez biznesowych właścicieli procesów;
• Ścisłą współpracę z zespołem projektowym oraz z przedstawicielami biznesu;
• Doradztwo, dzieleniem się best practice.

Oferujemy:

+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy 600-900 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B
+ Projekt długoterminowy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Analityk Biznesowy Warszawa]