Stanowisko:

Asystent / Asystentka Architekta

Firma: CAVATINA

Miasto/Region:Bielsko-Biała / śląskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków

  • wparcie przy prowadzeniu procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • współpraca z pozostałymi działami firmy i projektantami branżowymi
  • wsparcie innych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert
  • współudział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • doświadczenie w biurze projektowym
  • ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad, SketchUp- warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność i zaangażowanie w pracy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 38 wyświetleń oferty [Asystent / Asystentka Architekta Bielsko-Biała]