Stanowisko:

Inżynier budowy ds. ofertowania

Firma: CAVATINA

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej
  • sporządzanie przedmiarów robót
  • analiza ofert dostawców i podwykonawców
  • sporządzanie kompleksowych kosztorysów budowlanych
  • wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad zamówieniami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • znajomość procesów budowlanych
  • doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa biurowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowy w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Ocean Office Park A,B, C, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A, B, C, D, E, F, G, H w Gdańsku, kompleks biurowy w Łodzi i Katowicach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 54 wyświetleń oferty [Inżynier budowy ds. ofertowania Kraków]