Stanowisko:

Architekt ds. Designu

Firma: CAVATINA

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wizualizacji - wnętrz i kubatury
  • projektowanie aranżacji (w budynkach biurowych)
  • projekty wykonawcze i powykonawcze
  • konkursy międzynarodowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz
  • kreatywność oraz poczucie estetyki
  • znajomość metodyki oraz technologii stosowanej przy projektowaniu wnętrz
  • znajomość rynku materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
  • bardzo dobra znajomość programów wspomagania projektowego: AutoCad/Revit, SketchUp oraz programów graficznych: Photopshop oraz CorelDRAW
  • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność i zaangażowanie w pracy

Mile widziane

  • znajomość rynku nieruchomości oraz rynku deweloperskiego

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowy w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Ocean Office Park A,B, C, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A, B, C, D, E, F, G, H w Gdańsku, kompleks biurowy w Łodzi i Katowicach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 41 wyświetleń oferty [Architekt ds. Designu Kraków]