Stanowisko:

Inżynier Procesów Produkcyjnych

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Grodzisk Wielkopolski / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Analiza procesów produkcyjnych pod kątem możliwości optymalizacji
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Kontrola dokumentacji procesu produkcji (tworzenie standardów, Planów Kontroli, aktualizacja i standaryzacja).
  • Definiowanie i reorganizacja stanowisk pracy i procesów
  • Opracowywanie i wprowadzanie usprawnień technicznych, narzędziowych
  • Kontrola i analiza mocy przetwórczych w zakładzie, bilansowanie zasobów oraz ocena realności realizacji nowych projektów
  • Szkolenie pracowników z procesów technologicznych i standardów procesu
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
  • Zapewnienie dobrej jakości danych produkcyjnych, ich analiza i raportowanie oraz wnioskowanie
  • Działanie zgodnie z normami bezpieczeństwa i higieny pracy

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • 2-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (Inżynieria i Zarządzanie Produkcją, Technologia Produkcji lub pokrewne)
  • Znajomość procesów produkcyjnych i zagadnień Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel (zaawansowane funkcje)
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP (MS Dynamics 365)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umysł ścisły, analityczny, zmysł techniczny, rozumienie środowiska produkcyjnego
  • Procesowe podejście do zadań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i skrupulatności /rzetelności w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [Inżynier Procesów Produkcyjnych Grodzisk Wielkopolski]