Stanowisko:

Tester Automatyzujący, nr ref. S87

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region:Warszawa / cała Polska

Treść oferty:

Twoje zadania to:

◾ będziesz uczestniczył/-a w projekcie z zakresu tworzeniu aplikacji przeznaczonych na rynek edukacyjny,
◾ wykonywanie testów automatycznych i wydajnościowych,
◾ tworzenie dokumentacji związanej z procesem testowym,
◾ wspieranie, rozwój i optymalizacja wewnętrznych procesów QA,
◾ współpraca z programistami i analitykami, praca w zespole Scrumowym

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli posiadasz:

◾ min. 3 letnie komercyjne doświadczenie w obszarze automatyzacji testów back-end (Java + Selenium)
◾ praktyczną znajomość frameworków testowych i/lub mocking frameworks dla projektów opartych na Java, np. Spock Framework lub TestNG/JUnit
◾ znajomość: Java, REST, Git, Maven/Gradle.

Mile widziane:

◾ znajomość narzędzi do testów wydajnościowych, np. JMeter, Gatling

◾ znajomość: Browserstack, RestAssured, CI/CD: BitBucket Pipelines/Jenkins Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. TestRail, TestLink itp.)

◾ praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQL)

◾ znajomość przynajmniej jednego z narzędzi do rejestrowania i zarządzania informacjami o błędach (np. Jira, Confluence, Redmine, Mantis itp.)

 Co możesz zyskać?

◾ pracę 100% zdalną lub w modelu hybrydowym (możliwość pracy w biurze w Warszawie lub w Straszynie okolice Gdańska),
◾ możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT,
◾ otwartość na Twoje sugestie i pomysły,
◾ projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Wyślij swoje CV, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 21 wyświetleń oferty [Tester Automatyzujący, nr ref. S87 Warszawa]