Stanowisko:

Tester Oprogramowania, nr ref. S89

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region: / cała Polska

Treść oferty:

Twoje zadania:

◾ Tworzenie planów testów, scenariuszy testowych, skryptów oraz danych testowych

◾ Testowanie oprogramowania zgodnie z planami testów

◾ Analiza problemów zidentyfikowanych podczas testów

◾ Raportowanie wyników testów

◾ Współpraca z analitykami, projektantami i programistami

◾ Doskonalenie procesów organizacji związanych z testowaniem

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli posiadasz:

◾ Min. 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych

◾ Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu dokumentacji testowej

◾ Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

◾ Znajomość zagadnień związanych z metodami testowania oprogramowania

◾ Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka)

◾ Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientem oraz tworzenie dokumentacji (min.B2)

Mile widziane:

◾ Doświadczanie w tworzeniu i wykonywaniu testów automatycznych

◾ Certyfikat ISTQB FL

Co możesz zyskać?

◾ Obecnie pracę 100% zdalną, później praca w modelu hybrydowym w Warszawie

◾ Premię za polecenia znajomych do współpracy z nami

◾ Możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT

◾ Otwartość na Twoje sugestie i pomysły

◾ Możliwość wystąpień na naszych eventach IT

◾ Projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu

Wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Tester Oprogramowania, nr ref. S89 ]