Stanowisko:

Kontroler Finansowy

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Poznań / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji
  • Sporządzanie okresowych analiz i raportów dotyczących realizacji wyników dla Zarządu oraz MT
  • Raportowanie przepływów pieniężnych oraz nakładów Capex
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za przygotowanie rocznego budżetu opartego na modelach oraz kontrola jego realizacji i odchyleń
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Przygotowywanie dla Działu Księgowości danych dot rezerw i odpisów aktualizacyjnych oraz innych raportów
  • Tworzenie informacji o przedsiębiorstwie dla podmiotów zewnętrznych m.in. banków, ubezpieczycieli, kontrahentów, audytorów
  • Analiza i rozwój systemów finansowych
  • Udział we wdrożeniu BI
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami rozwiązań IT odpowiedzialność za rzetelność danych w systemie ww zakresie
  • Poszukiwanie na rynku innowacyjnych rozwiązań usprawniających kontroling zarządczy
  • Wsparcie Działu KOntrolingu w bieżących działaniach

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne  (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Access oraz Power Query
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Mile widziana znajomość narzędzi wizualizacyjnych jak Power BI
  • Ponadprzeciętne zdolności analityczne oraz syntezy wniosków i analizy odchyleń
  • Komunikatywność, dokładność, samodyscyplina oraz samodzielność w działaniu

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Kontroler Finansowy Poznań]