Stanowisko:

Lekarz

Firma: ARKA MEDICAL SPA KOŁOBRZEG sp. z o.o.

Miasto/Region:Kołobrzeg / cała Polska

Treść oferty:

ARKA-MEGA S.A. w Kołobrzegu

poszukuje kandydata na stanowisko balneologa   ze  specjalizacją w zakresie :

  • balneologii i medycyny fizykanej,

  • rehabilitacji medycznej

oraz lekarza specjalistę prowadzącego leczenie  po kursie  w zakresie podstaw balneologii i medycyny fizykalnej,

Główne zadania:

- sprawowanie nadzoru balneologicznego w godzinach pracy a w szczególności :

  • przeprowadzanie  planowych i doraźnych kontroli planowania i wykonywania zabiegów  z zakresu balneologii, peloidoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, fizykoterapii,

  • wykorzystywania  naturalnych surowców leczniczych w wykonywanych zabiegach

- badanie, opieka i leczenie pacjentów  zgodnie z ustawą o świadczeniach gwarantowanych,

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

- umiejętność pracy w zespole, zarządzania własnym czasem,

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,

- umiejętności podejmowania szybkich i dynamicznych decyzji,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferta:

- stabilne zatrudnienie w ramach kontraktu,

- atrakcyjne wynagrodzenie ,

Oferty prosimy:

- składać w zamkniętych kopertach w sekretariacie Arka Medical Spa**** w Kołobrzegu

- lub przesłać na adres Arka Medical Spa****, ul. Sułkowskiego 11, 78-100 Kołobrzeg                    z dopiskiem Biuro Zarządu,

- lub przesłać e-mailem na adres (z tematem REKRUTACJA sekretariat@arka-mega.pl,  gpeliwo@arka-mega.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą    z dnia 27.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 22 wyświetleń oferty [Lekarz Kołobrzeg]