Stanowisko:

Specjalista ds Sprzedaży Eksportowej

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Poznań / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Sprawna i efektywna obsługa klientów eksportowych
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień z Działem Planowania
  • Koordynowanie dostaw towarów z Działem Logistyki i klientami
  • Sprawdzanie eksportowych dokumentów wysyłkowych
  • Współpraca z Działem Marketingu przy opracowywaniu opakowań eksportowych
  • Koordynacja i obsługa reklamacji z Działem Jakości
  • Wprowadzanie nowych indeksów sprzedażowych
  • Kontrola sald należności klientów
  • Bieżąca analityka sprzedaży
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień, realizacji kontraktów
  • Wykonywanie prac biurowych Działu

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne  (preferowany stosunki międzynarodowe)
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako specjalista w sprzedaży eksportowej
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła obsługa programów w pakiecie Office
  • Myślenie pozytywne oraz inicjatywa w działaniu
  • Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Chęć rozwoju osobistego, rzutkość, aktywność
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Specjalista ds Sprzedaży Eksportowej Poznań]