SALES MANAGER - SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY USŁUG HR / REKRUTER

Firma: PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

Miasto/Region:Rzeszów / cała Polska

PUR Montage Sp z o. o.  to spółka-córka obecnej na niemieckim rynku od ponad 30-lat agencji pracy PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH. Nasza specjalnoscia jest rekrutacja wykwalifikowanych pracowników z branży metalurgicznej na terenie Niemiec.

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy na terytorium Polski, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SALES MANAGER - SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY USŁUG HR

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy
  • kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz umów dla klientów
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami w podległym obszarze
  • Rekrutacja nowych pracowników poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • Selekcja otrzymanych aplikacji
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech

Oczekujemy:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • znajomości specyfiki pracy w branży HR
  • znajomość prawa pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z niemieckim kapitałem (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy oraz wdrażania swoich pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Poznajmy się! Czekamy na Twoje CV.

Wyślij swoje CV na adres: b.derlatko@pur-montage.de

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 18 wyświetleń oferty [SALES MANAGER - SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY USŁUG HR / REKRUTER Rzeszów]