Stanowisko:

Laminiarz / Niemcy (Brema)

Firma: Fidenti Personal GmbH

Miasto/Region:Brema / cała Polska

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Brema

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

w zależności od zlecenia do obowiązków należy m.in.:

  • budowa i regeneracja form
  • laminowanie ręczne
  • laminowanie metodą infuzji (vakuum)
  • malowanie żelkotem / topkotem
  • montaż (nawiercanie, wycinanie, skręcanie, itd)
  • prace wykończeniowe (finish) - naprawy uszkodzeń, zaprawki. szlifowanie. polerowanie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy przy materiałach kompozytowych
  • chęć do pracy
  • niezawodność
  • słowność
  • punktualność
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dietę
  • 35% dodatku za nadgodziny (naliczany tygodniowo!)
  • stała praca w stabilniej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach na pełny etat
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość robienia nadgodzin
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 36 wyświetleń oferty [Laminiarz / Niemcy (Brema) Brema]