Stanowisko:

Analityk Biznesowy

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region:Wrocław / cała Polska

Treść oferty:

Twoje zadania:

◾ zbieranie oraz analizowanie wymagań nie/funkcjonalnych,
◾ analizowanie procesów biznesowych organizacji oraz prowadzonych projektów,
◾ doradzanie partnerom biznesowym w wyborze najlepszych rozwiązań,
◾ zbieranie wymagań, weryfikacja oraz tworzenie propozycji rozwiązań,
◾ tworzenie dokumentacji oraz ich aktualizacji,
◾ współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami,
◾ udział i wsparcie w prowadzeniu testów biznesowych.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

◾ posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
◾ czytanie i tworzenie dokumentacji z notacji UML i BPMN nie ma przed Tobą tajemnic,
◾ znasz j. angielski na poziomie średniozaawansowanym,
◾ posiadasz wykształcenie wyższe i chcesz się wciąż rozwijać,
◾ cechujesz się otwartością na zmiany i umiejętnością pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw,
◾ posiadasz doświadczenie w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall i Agile,
◾ łatwo odnajdujesz się w kooperacji biznes-IT.

Co możesz zyskać?

◾ proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie,
◾ możliwość czerpania wiedzy od naszych ekspertów IT,
◾ otwartość na Twoje sugestie i pomysły,
◾ możliwość wystąpień na naszych eventach IT,
◾ projekty dopasowane do Ciebie, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Masz pytania napisz do nas: izabela.kolodziej@rekruteo.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 25 wyświetleń oferty [Analityk Biznesowy Wrocław]