Stanowisko:

Koordynator Projektu

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region:Wrocław / cała Polska

Treść oferty:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Współtworzenie założeń projektowych we współpracy z Klientem Wewnętrznym i Zewnętrznym

Zarządzanie bieżącymi projektami i procesami w zakresie usług

Zarządzanie harmonogramem, praca z budżetem prowadzonych kontraktów

Prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej

Weryfikacja i nadzór nad jakością realizowanych zdarzeń serwisowych w systemie

Współpracę z Działem operacyjnym

Dokumentowanie zleceń w systemie oraz weryfikacja i nadzór nad jakością zleceń w projekcie

Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz optymalizacja procesów współpracy z Klientem

NASZE WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

Wykształcenie techniczne/teleinformatyczne

Łatwość w nawiązywania i rozwijaniu pozytywnych relacji

Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i komunikatywność

Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wysoka sprawność w posługiwaniu się Excelem

Umiejętność układania procesów, ich wdrażania i monitorowania

TO OFERUJEMY:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy

Masz pytania, pisz: izabela.kolodziej@rekruteo.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 25 wyświetleń oferty [Koordynator Projektu Wrocław]