Stanowisko:

Doradca handlowy ds. Fotowoltaiki (UoP/B2B)

Firma: Professionals Group Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region:Warszawa / cała Polska

Szukamy właśnie Ciebie!

Chcesz być częścią pozytywnych zmian na rynku odnawialnych źródeł energii?  Troszczysz się o środowisko naturalne i chcesz propagować najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze fotowoltaiki?

Sektor odnawialnych źródeł energii rozwija się w niesamowitym tempie - skorzystaj z tych zmian!

Dla naszego klienta, lidera branży, poszukujemy kandydatów na stanowiska związane ze sprzedażą fotowoltaiki!

Zapraszamy ! Aplikuj już dziś !

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie
  • samodzielne budowanie bazy Klientów i/lub odbywanie spotkań z Klientami pozyskanymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży (obecnie ok. 2 -3 spotkania/dzień)
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert
  • sprzedaż produktów, które zmieniają rynek odnawialnych źródeł energii i troszczą się o środowisko naturalne

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem indywidualnym
  • umiejętność pozyskiwania Klienta lub chęć nauki w tym zakresie – zapewniamy szkolenia
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • wytrwałość w działaniu i orientacja na wynik
  • zarażanie pozytywną energią J

Oferujemy:

  • pracę z liderem rynku w branży fotowoltaiki
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa oraz premie bez górnych limitów
  • elastyczna forma współpracy (umowa o pracę lub własna działalność)
  • profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy (samochód, paliwo, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)
  • możliwość realnego wpływu na tworzenie elitarnej grupy sprzedażowej
  • sprzedaż produktu, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 18 wyświetleń oferty [Doradca handlowy ds. Fotowoltaiki (UoP/B2B) Warszawa]