Stanowisko:

Sales Manager

Firma: Lukardi

Miasto/Region:Poznań / cała Polska

To ogłoszenie jest skierowane do Ciebie, jeżeli:
- interesujesz się najnowszymi technologiami i chcesz się rozwijać w tym kierunku
- masz doświadczenie w sprzedaży i umiesz budować relacje z nowymi Klientami
- skutecznie i systematycznie realizujesz cele sprzedażowe
- sprawnie posługujesz się językiem angielskim

Oferujemy:
- rozwój w zespole ekspertów
- ciągły transfer wiedzy
- zatrudnienie fulltime
- system premiowy zależny od realizacji celów

Obowiązki:
- planowanie i realizacja spotkań handlowych (wraz z pełnym wsparciem działu pre-sales)
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
- pozyskiwanie nowych Klientów
- przygotowywanie ofert
- realizacja celów sprzedażowych

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu: tomasz.jurgielewicz@lukardi.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 28 wyświetleń oferty [Sales Manager Poznań]