Stanowisko:

Młodszy Magazynier

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Grodzisk Wielkopolski / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Przyjmowanie i kontrola dostarczonych surowców i wyrobów gotowych według stosowanych w Firmie dokumentów i zgodnie z wymogami systemów ISO 22000, HACCP i IFS
  • Przygotowanie surowców i opakowań do wydania z magazynu na produkcję według zleceń produkcyjnych
  • Realizowanie właściwej gospodarki magazynowej, w tym:
    - Prawidłowe przechowywanie i składowanie surowców, materiałów i wyrobów gotowych
    - Właściwe oznakowanie każdej partii towarów
    - Przygotowanie wysyłki towarów
    - Kompletacja dostaw
  • Aktywna współpraca z obszarami: produkcji, zakupów i zaopatrzenia, spedycji, sprzedaży krajowej i eksportowej
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe
  • Silna motywacja do podjęcia stałej pracy w systemie równoważnym
  • Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - bedziesz mógł zdobyć podejmując pracę u nas

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 41 wyświetleń oferty [Młodszy Magazynier Grodzisk Wielkopolski]