Stanowisko:

STAŻYSTKA/KA HR

Firma: Rekruteo.com

Miasto/Region:Poznań / cała Polska

Do naszego zespołu Rekruteo.com szukamy osoby na stanowisko:

STAŻYSTA/STAŻYSTKA HR

Twoim zadaniem będzie:

  • Udział w różnorodnych projektach rekrutacyjnych (m.in.: selekcja CV, umawianie spotkań, przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych, administrowanie systemem rekrutacyjnym)
  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych w naszej platformie oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów
  • Udział w rozwoju platformy Rekruteo.com
  • Koordynacja procesu przeglądu Kandydatów
  • Wsparcie Zespołu oraz HR Business Managerów w codziennej pracy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Szukasz praktyk, podczas których dużo się nauczysz i nie będziesz się nudzić
  • Jesteś dyspozycyjny/a 30-40h tygodniowo (umowa zlecenie)
  • Lubisz, kiedy dużo się dzieje
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
  • Lubisz pracować w zróżnicowanym zespole
  • Jesteś osobą komunikatywną, sumienną, dokładną i zorientowaną na cel

a co na Ciebie czeka?

  • Kilkumiesięczny staż w nowoczesnej firmie rekrutacyjnej z możliwością pozostania w zespole na stałe
  • Ciekawe i różnorodne zadania
  • Projekty, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
  • Rozwój umiejętności przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Przyjazny i otwarty zespół HR
  • Niepowtarzalna atmosfera
  • Możliwość pracy zdalnej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: izabela.kolodziej@rekruteo.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 53 wyświetleń oferty [STAŻYSTKA/KA HR Poznań]