Stanowisko:

Kontroler jakości - technologia tworzyw sztucznych

Firma: Fidenti Personal GmbH

Miasto/Region:Słupsk / cała Polska

Treść oferty:

Fidenti Personal GmbH

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Słupsk

Obowiązki

  • decydowanie o dopuszczeniu danego elementu do produkcji
  • nadzór nad procesem produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem przyjętych standardów w procesie produkcyjnym
  • analizowanie pojawiających sie problemów i ich rozwiązywanie
  • kontrola jakości produktu końcowego

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom min. komunikatywny)
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe przy produkcji części do elektrowni wiatrowych i kontroli jakości
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów

Oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • praca w miedzynarodowym zespole
  • zatrudnienie na etat lub współpraca na zasadzie B2B

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 51 wyświetleń oferty [Kontroler jakości - technologia tworzyw sztucznych Słupsk]