Stanowisko:

Pracownik magazynowy / Pakowacz

Firma: Fidenti Personal GmbH

Miasto/Region:Lipsk / cała Polska

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.
Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Lipsk, Niemcy

Opis stanowiska pracy

  • pakowanie części samochodowych przy linii produkcyjnej
  • dbanie o stan techniczny, czystość, porządek i przestrzeganie przepisów BHP
  • kontrola jakości

Wymagania

  • sprawność fizyczna i manualna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • niekaralność (warunek konieczny)
  • w wysokim stopniu precyzyjność, zaangażowanie i niezawodność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, lecz niewymagana

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy dla par
  • 35% zamiast 25% dodatku za nadgodziny
  • stała praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • pomoc w sprawach urzędowych i w sprawie zakwaterowania
  • umowa o prace na niemieckich warunkach

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 38 wyświetleń oferty [Pracownik magazynowy / Pakowacz Lipsk]